8 Ocak 2016 Cuma

Çanakkale Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2016

Çanakkale Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2016


Türkiye’de hemen tüm belediyelerimizde yaşandığı gibi Çanakkale Belediyesi mevcudunda da iş alımlar gerçekleşecektir. Her yıl ilk dönemlerde toplanan belediye insan kaynakları kurulu, memur personel eleman alımlarını kararlaştırmakta ve daha sonra bunlar ilgili müdürlüklere bildirilmektedir. İlgili müdürlükler iç değerlendirmelerini yaparak memur personel alımları ilgili kararları bir üst kurula iletmektedirler.


Çanakkale Belediyesi memur personel eleman alımı 2016 da daha önceki senelerde olduğu şekilde gerçekleştirilecek olup, belediye alımlarını sınav ya da sözlü olarak yapmak hakkını saklı tutmaktadır. İşe alımlarda belirli bir konu üzerinde uzmanlaşmış kişilere öncelik tanınacaktır. Bundan dolayı Belediyenin yapmış olduğu iş ve işlemlerle ilgili herhangi bir konuda uzmanlığa sahipseniz Belediye’de işe alınmanız daha kolay olabilecektir.


Çanakkale Belediyesi memur personel eleman alımı 2016 yılı içerisinde sadece belli tarihlerde değil, sene içerisinde ihtiyaçlar doğrultusunda memur personel eleman alımlarını gerçekleştirebilir. Emekli olma tarihi gelen ya da mevcut pozisyonundan ayrılmak isteyen kişiler zaman içerisinde olabiliyor. Bu kişilerden boşalan pozisyonlar için eğer pozisyonun önemi ve acili yeti varsa belediye kısa bir zaman içinde başvuruları açar ve gelecek olan öz geçmişleri değerlendirmeye başlar. Eğer siz de Çanakkale Belediyesi çatısı altında çalışmak isterseniz, bahsetmiş olduğumuz iş alım taleplerini sürekli takip edebilirsiniz. Bizler her il için yaptığımız gibi Çanakkale ilimizdeki memur personel eleman alımlarını da takip etmekte ve başvuru tarihi gibi detaylı bilgileri anında sitemizde paylaşmaktayız.


Çanakkale Belediyesi memur personel eleman alımı 2016 yılı içerisinde kaç kişi ve hangi pozisyonlar için alım yapılacağı henüz netlik kazanmamıştır. Belediyeler bu ve bunun gibi bilgileri alım yapacakları tarihler yaklaştığında paylaştıklarından dolayı sizlere bilgi aktaramıyoruz. Bununla birlikte Çanakkale Belediyesi hemen hemen tüm müdürlükleri için ayrı ayrı alımları yıl içerisinde gerçekleştirecektir.Çanakkale Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder